Informacja Turystyczna Wyszków
Zadzwoń: 507 808 867 

Kino Dobrych Filmów w WOK HUTNIK

Pokazy filmów organizowane są w kameralnej sali kinowej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury "HUTNIK", która pomieści 53 widzów. Od kwietnia 2014 kino, dzięki środkom pozyskanym z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz pomocy Gminy Wyszków, jest już w pełni przystosowane do wyświetlania filmów w technice DCP(Digital Cinema Initiatives). W związku z otrzymaną dotacją w 2014 kino w Wyszkowie zostało członkiem Sieci Polskich Kin Cyfrowych. Od 2013 roku Kino Dobrych Filmów należy również do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych w charakterze kina lokalnego. Działalność Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych ma na celu upowszechnianie kultury filmowej w szczególności poprzez rozpowszechnianie w kinach Sieci filmów o wysokich walorach artystycznych oraz podejmowanie działalności edukacyjnej adresowanej do młodej widowni kin.

Filmy wyświetlane są codziennie, przeważnie o godz.17.00 i 19.00. Istnieje również możliwość projekcji filmu z repertuaru w godzinach przedpołudniowych dla grup zorganizowanych, a także filmów starszych, z zakresu lektur szkolnych.
Repertuar kina publikowany jest na stronie internetowej oraz w prasie lokalnej i na facebooku.

Kasa kina czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 19.00, w soboty, niedziele i święta – na godzinę przed pierwszym seansem.

Bezpośredni numer telefonu do kasy:
533-175-674
Numer dostępny do Państwa dyspozycji w godzinach pracy kasy biletowej
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK – 8.00 – 19.00
W weekendy i dni wolne od pracy – na godzinę przed pierwszym seansem.

Zdjęcie nie może być wyświetlone, sprawdź swoją przeglądarkę

Unia Europejska

Unia Europejska

Projekt "Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków", współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.